Kluba atpūtas un sporta pasākums atpūtas bāzē Ezerrozes

Pirmā diena:
Ap pus 19:00 sākam pulcēties hallē- un 19:00 starts- izrādās-Aldis tikai tikko izbraucis no Ogres- bet par laimi kāds auto brauc vēlāk- tā nu, kamēr visi ripo ar autobusu- kurā nekādi neiet video, no Rīgas startē vēl 3 mašīnas. Ap 21- visi tiekas jau galā, lieli, mazi- kluba kopējā – atpūtas un sporta pasākumā, atpūtas bāzē Ezerrozes- kas ir blakus Andrēnkalnam (www.andrenkalni.lv) - un ietilpst bāzes teritorijā. Pirmajā vakarā iekārtojamies, paēdam vakariņas, bet gulēt dodamies ap 12 naktī, tā kaut kā sanāk, bet par cik brokastis tikai 10:00, tad lielākie pasēž pat ilgāk.

Otrā diena:
Pirmā daļa:
10:00 brokastis, un tad sākam gatavoties mūsu olimpiādei. Laiciņš vienkārši kā uz pasūtījuma- nelieli mīnusiņi, saulains, zilas debesis... taču, kamēr visi sameklē inventāru- izrādās lielākajai daļai tā nav- kamēr salaiko un izvēlas (te ir arī noma!) , uz kalna esam tikai divpadsmitos! Pirmā stunda paiet iemēģinot trases- tās te ir 6, dažādiem līmeņiem, galvenais pluss- viss kalns ir tikai MUMS. Ap vieniem padzeram tēju un uzēdam cepīšus- tad ejam uz sacensību trasēm, un laika uzņemšana var sākties. Iesākumā plānotais slaloms izvēršas divās disciplīnās- parādās arī ātruma nobrauciens, kas nebija plānā, taču ne visi var izbraukt slaloma trasi. Tādējādi divu disciplīnu vietā- ir 4= slēpes, dēļi -slaloms, un slēpes, dēļi -nobrauciens. Tālāk- kamaniņas un skeletons. Paradoksāli, bet skeletons tiek atzīts par latvietim piemērotāku- jo te tiek uzrādīti arī labākie laiki- un viss process ir daudz stabilāks.

Rezultāti :
Slaloms slēpes :
Meitenes : 1. Vieta Madara, 2.vieta Vendija, 3.vieta Lelde
Zēni : 1.vieta Henrijs, 2.vieta Rūdolfs, 3.vieta Linards
Kopvērtējumā ar rezultātu 0:14:19 uzvar Madara.
Slaloms dēļi:
1.Vieta Kristo, 2.vieta Henrijam, 3. vieta Tomam
Nobrauciens slēpes:
1.vieta Madara, 2.vieta Linards, 3.vieta Rūdolfs
Nobrauciens dēļi :
1.vieta Kristo, 2.vieta Bicīts, 3.vieta –Toms
Kamaniņas:
1.vieta Toms, 2.vieta Igors, 3.vieta Kārlis
Skeletons:
1.vieta Kārlis, 2.vieta- Lita, 3.vieta Aldis

Otrā daļa.
Uz pusdienām, kas iesākumā paredzētas divos, un pārceltas jau uz trijiem, ierodamies vēl pus stundu vēlāk- sacensības ir ievilkušās. Pēc ēšanas, lai gan ledus atzīts par pilnīgi katastrofu- iepriekšējo dienu atkušņa un sniega dēļ- bez hokeja iztikt nevaram. Nolemjam- ka tā vai šā- bet spēlēm būt. Sadalām komandas. Iesākumā izspēlē lielie, tad bērnu komandas. Spēles ir spraigas un patiešām slapjas, taču- visiem par tām prieks.

Rezultāti :
Pieaugušie –
1. vieta ar 8 punktiem- zilā komanda (Kārlis, Bicīts, Igoriņš)
2. vieta ar 6 punktiem- sarkanā komanda (Ralfs, Jānis, Kristo)
3. vieta ar 6 punktiem- melnā komanda (Toms, Ģirts, Aldis)
Bērni –
1. vieta ar 6 punktiem- melnā komanda (Henrijs, Rihards, Renārs)
2. vieta ar 4 punktiem- zilā komanda (Linards, Marats, Niklāvs, Markuss)
3. vieta ar 2 punktiem- zaļā komanda (Madara, Vendija, Lelde, Nora)

Pēc spēlēm- nav vairs daudz laika- jāsataisās un jānāk vakariņās.
Vēl pirms uzēšanas notiek sportistu apbalvošana, kā arī tiek saņemts pārsteigums- krekliņš katram nometnes dalībniekam. Tad uztaisām kopējo bildi, un varam beidzot atpūsties.
Vēlāk kompānijas sadalās- bērni nodarbināti ar savām interesēm- dodas savā mājiņā- un izlūdzas atļauju- padzīvot augšā ilgāk- daļa piebiedrojas monopola spēlei kamīnzālē, citi skatās filmas, vai vienkārši pļāpā, kamēr lielākie- izmanto pirti- un atrakciju- lekt sniegā. Visiem jautri.
Pēc pirts, lielākie uzspēlē ‘’super-duraku’’- ko var spēlēt vienlaicīgi, kaut 15 cilvēku- ar vairākām kāršu kavām, un tādējādi tas tiek padarīts par jautru pasākumu.
Mazākie aizmieg jau ap 12, bet lielie dodas slīpi ap 2:00- rīt taču vēl viena diena uz kalna!

Trešā diena.
Rīts ievelkas, un brokastis sākas tikai pus vienpadsmitos. Bet tagad gan- paēdam- un uzreiz uz kalnu!
Visi dara kas nu kuram vislabāk tīk- slēpo, kamaniņo vai dēļo, līdz 13:00, kur komanda pulcējas namiņā pie kalna- lai... beidzot iepazītos? Te diezgan jautrā veidā katrs nedaudz par sevi pastāsta, iedzer tēju, uzēd cepumus, un atkal- dodas iekarot virsotnes.
Ap trijiem dodamies pusdienās, tad krāmējam mantas, un dodamies prom no šīs sniegotās vietas, lai atkal atgrieztos Rīgas pelēkumā.
Tā bija superīga nedēļas nogale- ar ideālu laiku, prieku, sportu un atpūtu. Un vieta bija vienkārši lieliska. Vai tu arī tā domā?